TV STRONG SRT50UF8733
Kód: SRT50UF8733
Novinka
Neohodnotené
Skladom (1 ks)
TV STRONG SRT50UF8733
Detailné informácie
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
pri objednávke do 10:00
Podrobný popis
Radi by ste si doma užili filmy v rovnakej kvalite ako v kine? V tom prípade si zaslúži vašu pozornosť televízor STRONG. Nechajte sa okúzliť neuveriteľnými vizuálnymi zážitkami vďaka technológii QLED a podporovaným formátom HDR10 a Dolby Vision. Preferované filmy a seriály z najobľúbenejších služieb ako je YouTube, NETFLIX či Voyo, vás úplne pohltia. Veľmi nadšení budú aj fanúšikovia dynamických scén vďaka 50 / 60Hz obnovovacej frekvencii panela. Cloud gaming spoločne s odozvou 6,5 ms uspokojí aj tých najnáročnejších herných fanúšikov. Brilantný obraz sprevádza aj ohromujúci zvuk pod taktovkou 20W reproduktorov. Smart TV STRONG využíva novodobú technológiu operačného systému Google TV a jeho vydarený dizajn dolaďuje vskutku elegantné vyhotovenie. K zaujímavému stvárneniu prispieva strieborná farba. Televízor môžete pripevniť na stenu za pomoci držiaka VESA s rozmermi 200×200 mm. Diaľkový ovládač je súčasťou balenia. Pohodlne sa usaďte a užite si detailné 4K Ultra HD rozlíšenie na 50" uhlopriečke. Televízor STRONG je schopný zásluhou veľkého množstva pixelov po celej ploche obrazovky sprostredkovať veľmi podrobný obraz. Označenie 4K predstavuje štyrikrát väčší počet zobrazovaných bodov v porovnaní s Full HD obrazovkou. Obraz sa skladá z 3840 × 2160 pixelov, to umožňuje prenášať všetky filmy a programy na obrazovku s výnimočnou ostrosťou a bez zníženia kvality. Technológia Direct LED vám ponúkne presné zónové podsvietenie, ktoré sa prispôsobuje obsahu obrazu a poskytuje najlepší kontrast a reprodukciu farieb. O riadenie podsvietenia v tmavých oblastiach sa stará funkcia lokálneho stmievania. Local dimmig tak prirodzene zníži jas bez toho, aby v dôsledku jasné oblasti výraznejšie utrpeli na kvalite